cs sk

Časté otázky

Vodní kámen? Co to je?

Odvápňování? Proč je to důležité?

Proč bych měl věřit značce durgol®?

Který odvápňovač durgol® je doporučen pro které použití?

Pokud Vás zajímá například zda je opravdu kvalita vody z vodovodu v ČR dobrá, nebo zda není opravdu teplá užitková voda pitná, nebo zda se opravdu nedoporučuje upravovat pitnou vodu působením elektromagnetického pole, anebo zda je opravdu dlouhodobé pití slabě mineralizované vody zdravotním rizikem, pak se podívejte na tyto ostatní zajímavé otázkyOtevření odkazu v novém okně samostatné sekce durgol® swiss espresso®.

Najděte více informací přímo na obalech našich výrobků nebo přibalených návodech v češtině nebo tady na těchto stránkách. Pokud máte další otázky, zavolejte nám nebo napište zprávu: info@durgol.cz
+420 244 460 574, 800 DURGOL nebo
+420 800 387 465 (zdarma).

 

Složení speciálního odvápňovače durgol swiss espresso: Voda, kyselina amidosulfonová 15% CAS 5329-14-6, ochranná činidla a přísady.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi durgol® express a durgol® swiss espresso®?
Odpověď:
durgol® express je univerzální odvápňovač pro všechny domácí potřeby. Naproti tomu durgol® swiss espresso® je speciální odvápňovač pro všechny kvalitní přístroje na espreso. Rozdíl mezi oběma výrobky spočívá ve složení ochrany a péče. durgol® swiss espresso® odvápňuje jiným způsobem, přizpůsobeným potřebám kvalitních espreso přístrojů. Méně pění, obsahuje více ochrany a lépe účinkuje za vyššího tlaku a teploty než durgol® express. durgol® express zase účinkuje rychleji a má větší odvápňovací sílu. Nejste-li si jisti, napište nám. Pro základní orientaci si stačí odpovědět na otázku: "Je hodnota mého kávovaru, presovače, atd. větší než 100 €?" Pokud ano, a výrobce to nezakázal, měli byste použít durgol® swiss espresso®.

Otázka: Proč jste zdražili?
Odpověď: Vážení zákazníci, drazí obchodní partneři,
omlouváme se za zdražení našich výrobků od 1. 3. 2015, ke kterému jsme museli přistoupit u většiny položek. Již šest let vycházíme z předpokladu, že mimo vysoké kvality a přidané hodnoty u špičkových švýcarských odvápňovačů durgol
® to je právě spolehlivost importéra, kterou naši zákazníci oceňují. Snažili jsme se proto držet cenu a kvalitu stabilní, jak to jen jde. Sami víte, jak to s daněmi a cenami podnikových vstupů za tu dobu bylo. Dařilo se nám držet prodejní ceny i díky vnitřním úsporám a optimalizacím logistiky, ke kterým jsme průběžně museli přistupovat.
Letošní silné změny na finančních trzích však sami pokrýt nedokážeme. Od roku 2008 se kurz české koruny ke švýcarskému franku téměř zdvojnásobil, nemluvě o mýtných sazbách, cenách pošty či přepravních služeb. Proti centrálním bankám nemá smysl se stavět, zvláště ne v jejich současné politice měnových válek, kdy je pro takzvané zachování růstu a stability možné ze dne na den zavřít banky v zemi (Kypr, 2013) nebo měnovým opatřením způsobit změnu kurzu měny o 20% (Švýcarsko, 15. leden 2015), a další. Národní banky chtějí inflaci a mají na to prostředky. Na rozdíl od nás. Proto jsme museli výzvu, která se neodmítá, přijmout a viditelným výsledkem pro naše zákazníky je změna cen až o 25% podle komodity a stavu zásob. Stále se budeme snažit udržet pro naše zákazníky komfort platby až po obdržení zboží a různé podpory prodeje. Pozor, kanystry jsme zlevnili až o 10%.
Česká a Slovenská republika zůstane – s vaší podporou – jednou za mála zemí, kde je možné koupit zboží vysoké kvality značky durgol
®. Doufám, že tyto změny akceptujete v duchu příslovečných „Jednou za deset let“ a zachováte k nám důvěru. Ať se vám všem daří.